Оплата i доставка

Доставка

Ми знаємо, як сильно ви чекаєте своє замовлення! Саме тому піклуємося про можливість швидкої і якісної доставки. Ми пропонуємо чотири варіації доставлення замовлень, вибирайте найзручніший для вас:

 1. Самовивіз з нашого офісу за адресою вулиця Євгена Сверстюка 2А.
 2. Наша кур’єрська доставка, або кур’єрська доставка від Нової Пошти.
 3. Доставка на таксі.
 4. Доставка у відділення Нової Пошти.

Просимо звернути увагу, що вартість доставки оплачується окремо при отриманні, згідно з тарифами вартості сервісу доставки.

Точна вартість доставки розраховується під час оформлення замовлення. Будьте уважні та будь ласка перевіряйте коректність вказаних даних.

На жаль, зараз немає можливості оплатити замовлення платіжною карткою при доставці замовлення кур’єром. Ви можете оплатити замовлення карткою онлайн на сайті або готівкою при отриманні.

Оплата

 • Готівкою при отриманні
 • Карткою в відділенні Нової Пошти
 • Онлайн на сайті при оформленні замовлення

Гарантія та повернення

Будь ласка, перевіряйте Nutriair на відсутність дефектів у товарі при його отриманні.

Ми піклуємося про кожного клієнта і в разі, якщо ви помітите дефект або порушення цілісності герметичної упаковки – ми поміняємо товар.

Основні умови повернення та обміну товару в період 14 днів

 • Товар без механічних пошкоджень;
 • Без слідів використання. Також при наявності товарного чека зі штампом інтернет-магазину.
 • Під час отримання товару, в обов’язковому порядку повинно бути перевірено: цілісність, візуальний відповідний вид і комплектність посилки. Акцентуємо Вашу увагу на те, що якщо Ви забрали товар з транспортної служби і не перевірили всі операції зазначені вище, і після цього були виявлені дефекти різного характеру або невідповідність очікуваної комплектації – претензії не будуть розглядатися;
 • Повернення товару здійснюється за рахунок клієнта. Після отримання повернення і з’ясування причини оплата за товар і доставку повернення перераховується на картку ПриватБанку в разі провини інтернет-магазину протягом 5-ти робочих днів. Повернення коштів на карту здійснюється без урахування комісії банку клієнта;
 • Повернення товару можна зробити транспортною компанією або в офісі за адресою вулиця Євгена Сверстюка 2А. Для додаткової інформації зв’яжіться з нами.