FAQ

 

 

Хочете дізнатися більше про Nutriair? Читайте далі! Ми зібрали найбільш поширені запитання і будемо щасливі, якщо ви швидко знайдете потрібну відповідь. А якщо ви все ж не знайшли відповіді на своє запитання, надішліть його на нашу пошту diana@nutriair.com.ua Ми з радістю відповімо!

НАЙПОШИРЕНІШІ ЗАПИТАННЯ

Що таке Nutriair?

Nutriair — це персональний інгалятор з вітамінами та біологічно-активними речовинами, що допомагають організму відновлюватися та бути у формі.

Як працює Nutriair?

Речовина, що є всередині стіка, нагрівається. А потім перетворюється на пару, яку ви вдихаєте, — і отримуєте необхідні вітаміни та біологічно-активні речовини.

Які інгалятори є у лінійці Nutriair?

У лінійці 11 інгаляторів, кожен з яких має власні властивості та унікальний смак. Дізнатися більше про кожен з них ви можете у розділі «Стіки» та «Набори».

Як зрозуміти, що пристрій перестав працювати?

Це можна зрозуміти по зеленому індикатору на кінці інгалятора — він починає блимати. А також зменшується кількість пари, яку ви вдихаєте. 

Це електронна цигарка?

Hi. Суміш, що знаходиться всередині пристрою Nutriair, складається лише з вітамінів і біологічно- активних компонентів високої якості, які не шкодять вашому здоров’ю, а навпаки — піклуються про нього.

Чи потрібно заряджати девайс?

Ні, для нас важлива зручність використання Nutriar — ніяких зарядних пристроїв. Пристрій повністю готовий до використання і активується автоматично при першій інгаляції.

На скільки вистачає інгалятора?

Кожен девайс містить рідину, якої вистачає на близько 200+ інгаляцій. Тому, якщо слідувати вказівкам використання, одного Nutriair вистачить орієнтовно на 2 тижні.

Чи існує обмеження по віку?

Nutriair — це пристрій, що не містить нікотину, тютюну, цукру, спирту та навіть глютену. Однак, ми рекомендуємо використовувати Nutriair тільки тим, кому є 18 років. Також ми рекомендуємо не використовувати пристрій вагітним жінкам і людям із захворюваннями дихальних шляхів.

Звідки ми отримуємо необхідні інгредієнти?

Всі наші рідини виробляються у США в лабораторії, зареєстрованій FDA. Якість виробництва для нас є особливо важливою, оскільки ми створюємо продукти, що піклуються про здоров’я людей. Саме тому ми обираємо інгредієнти відповідно до найвищих стандартів і отримуємо їх виключно від найбільш надійних брендів фармацевтичної промисловості.